zebras.lt

Kaip turi atrodyti siuntiniai į Angliją

Kurjerių, tarptautinių pervežėjų paslaugomis naudojasi daugelis ir labai dažnai. Įvairius daiktus, produktus siunčiame ir patys užsisakome iš įvairiausių pasaulio kampelių, jie mus pasiekia laivais, lėktuvais, automobiliais... Kasdien skirtingais keliais atkeliauja ir iškeliauja milijonai siuntinių, tačiau tik nedaugelio iš jų kelionę galime kontroliuoti patys. Ne paslaptis, jog taip yra dėl nuolat nykstančių ribų tarp valstybių, vis gausėjančių galimybių pirkti ir parduoti už savo šalies ribų. Ne paslaptis ir tai, kad viena populiariausių krypčių, į kurią siuntiniai keliauja iš Lietuvos, yra Anglija. Siuntiniai į Angliją paprastai vežami automobiliais, o jų gausą sąlygoja didžiulis ten gyvenančių tautiečių skaičius. Nors kelionė nėra ilga ir siuntiniai į Angliją pristatomi gana operatyviai, tačiau jų pristatymo kokybę lemia ir tai, kaip jie atrodo, tiksliau, kaip yra supakuoti. Tad kaip tai padaryti?
  • Pirmiausia – sandarumas. Nesvarbu kokios rūšies daiktus vežate (birius, skystus ar vientisus), siuntinio pakuotė turi būti sandari. Jos turinys negali išbyrėti ar išsilieti automobilio viduje. Tik tokie siuntiniai į Angliją nukeliaus kokybiški.
  • Ne mažiau svarbu ir saugumas, ypač daug dėmesio reikėtų skirti aštriems bei trapiems daiktams. Pirmuoju atveju, visi aštrūs kampai turi būti tvirtai apvynioti, kad nepakenktų kitiems siuntiniams, nepažeistų jų pakuočių ar pačių siuntinių. Antruoju – siunčiant trapius daiktus, juos reikėtų įvynioti į kuo storesnį audinio sluoksnį ar specialiai siuntiniams skirtą popierių, kuris apsaugotų siunčiamus daiktus stabdant ar staigesnio posūkio metu. 
  • Galiausiai – švara. Siuntinių pakuotės turi būti švarios, netepti nei kitų siuntinių, nei juos vežančio automobilio salono. Taip pat neskleisti aitrių, aštrių kvapų, kurie gali įsigerti ir tokiu būdu pakenkti kartu vežamiems daiktams. Jei siuntinyje yra maisto produktų, ypač skysčių, būtina pasirūpinti, kad jų talpos jokiu būdu neatsidarytų kelionės metu, nes per pakuotę persigėręs skystis (ypač spalvotas), gali nepataisomai pažeisti kitus siuntinius.