zebras.lt

Keleiviai į Angliją  • Kelionės kaina priklauso nuo sezoniškumo, bei atstumo.
  • Grupėms taikomos nuolaidos.
  • Nestandartinių kelionių kainą sutarsime telefonu.
  • Jūsų kelionė bus apdrausta.

Kas lemia kelionės į Angliją kainą

Kelionės į Angliją kaina priklauso nuo daug faktorių, tokių kaip savaitės diena, sezonas, atstumas, išankstinė rezervacija.

Kokie didžiausi paslaugos privalumai?

Kelionės autobusu paslauga turi gana daug privalumų, tačiau kone pats didžiausias iš jų – galimybė keliauti tą pačią ar sekančią dieną, bei būti tiksliai vietoje kurioje reikia. Kitais žodžiais tariant jums nereikia būti įsigijus bilieto prieš menesį.

Kokios tikslios kelionių kryptys?

Keleiviai pristatomi ir paiimami visoje Anglijoje, bet kuriame šalies mieste, taip pat ir Lietuvoje jus paimti ir pristatyti galime betkurioje vietoje. Viskas ko reikia – susisiekti su mumis ir susitarti kada ir iš kur jus paimti Lietuvoje bei kada jus pristatyti į nurodytą miestą Anglijoje, lygiai taip pat, iš Anglijos į Lietuvą. Bendradarbiauti su mūsų komanda – visada patogu ir paprasta.

Jei bagaže į Angliją yra neleistino turinio

Užsisakę mūsų paslaugas, Jūs sutinkate su mūsų įmonės pervežimo taisyklėmis, tai reiškia, jog įsipareigojate į bagažo turinį neįtraukti draudžiamų daiktų. Jei vis dėlto nutiktų taip, kad šio įsipareigojimo nepaisytumėte,vairuotojas turi teisę bagažo nepriimti, o pastarajam nepastebėjus už neleistinus per sieną gabenti daiktus atsakote Jūs.