zebras.lt

Siuntiniai į Angliją

  • Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinių dydžio, svorio bei atstumo.
  • Kaina, nurodyta telefonu ar kitu elektroniniu būtu yra tik preliminari, tikslią kainą visada patikslina vairuotojai pasiimdami siuntas.
  • Pakuojant siuntą, pageidautina jog siunta būtų kruopščiai supakuota, kiek įmanoma apsaugotų siuntą nuo transportavimo metu iškylančių grėsmių ir nesukeltų pavojaus kitoms siuntoms.
  • Nestandartinių siuntų kainą sutariame telefonu.
  • Visi Jūsų siuntiniai bus apdrausti, nepriklausomai nuo tipo.

Iki 30kg

~30(€)

Nuo 30kg / nestandartiniai kroviniai

nuo 30(€) + kaina derinama individualiai

Siuntiniai į Angliją yra gana paklausi paslauga, todėl visada siekiame suteikti aukščiausios kokybės tarptautinio siuntų pervežimo paslaugą. Pagrindinis mūsų tikslas – patenkinti klientai, o geriausias darbo įvertinimas – jų rekomendacijos. Siuntiniai į Angliją vežami periodiškai, todėl, kad ir kada prireiktų pervežti krovinį, rasi metam tinkamą laiką. Informaciją apie planuojamas išvykti datas bei krovinių pervežimo taisykles visada galite rasti mūsų svetainėje, o kilus klausimams ar neaiškumams – susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu.Visada laukiame Jūsų skambučių nurodytais telefono numeriais (Jūsų patogumui nurodyti tiek lietuviškas, tiek angliškas, numeriai), taip pat,bet kuriuo metu galite užpildyti elektroninės užklausos formą ir sulaukti operatyvaus mūsų atsakymo ir tikslaus kainos paskaičiavimo (darbo metu, su susidomėjusiais paslauga klientais, susisiekiame vos per vieną valandą).Na, o jei klausimų neturite ir jau esate apsisprendę naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, galite tiesiog rezervuoti siuntinio datą kalendoriuje ir laukti mūsų skambučio,kad būtų patvirtinta rezervacija.

Kaip turi būti supakuoti siuntiniai į Angliją?

Pasirinkus mūsų įmonės paslaugas, galite būti ramūs ir užtikrinti, kad siuntiniai į Angliją ar į Lietuvą kelionės tikslą pasieks saugiai ir laiku, tačiau, kad galėtume krovinį pervežti, reikia laikytis tam tikrų taisyklių, svarbiausia iš jų – siuntinio pakuotė. Siuntiniai turi būti supakuoti tvirtai ir tvarkingai, taip, kad viduje esantys daiktai iš pakuotės neatsidurtų už jos ribų, nepabirtų automobilyje. Taip pat labai svarbu, kad pakuotė būtų saugi ir nekeltų pavojaus kitiems transporto priemonėje esantiems kroviniams, iš jos nekyšotų aštrūs daiktai, nebėgtų, kitų krovinių pakuotes galintys pažeisti, skysčiai ir pan. Dėmesį reikėtų atkreipti ir į adresą. Gavėjo vardas, jo telefono numeris bei siuntos pristatymo tikslus adresas turi būti nurodytas aiškiai ir įskaitomai, kad pristatymo metu nekiltų jokių nesusipratimų. Ir, žinoma, siuntinio pakuotėje negali būti draudžiamų vežti daiktų, kurių sąrašą galite rasti taisyklių skyrelyje. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kilus įtarimui dėl neleistino siuntinio turinio, kurjeris turi teisę jį išpakuoti ir patikrinti.

Kas lemia siuntinių į Angliją kainą?

Siuntiniai gali būti skirtingo dydžio, svorio bei skirtingai supakuoti, ošie rodikliai ir yra pagrindinės priežastys, lemiančios siuntinio gabenim okainą. Sunkesnių ar daugiau vietos užimančių krovinių pervežimas, be abejonės, kainuos brangiau, tačiau tiksli kaina visada derinama su klientu individualiai, todėl galite drąsiai kreiptis net jei Jūsų turimassiuntinys yra nestandartinio dydžio ar jį pervežti reikalinga speciali pakuotė. Esame operatyvi ir lanksti komanda, todėl tikrai rasime optimalų,kiekvieno kliento poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą už patrauklią kainą. Rezervuokite siuntinio pervežimo datą mūsų svetainėje esančiamekalendoriuje ir mes susisieksime su Jumis patvirtinti rezervaciją, aptarti pervežimo sąlygas bei informuoti apie tikslią siuntinio gabenimo kainą.

Kokie didžiausi paslaugos privalumai?

Siuntinių gabenimo paslauga turi gana daug privalumų, tačiau kone pats didžiausias iš jų – patogumas. Su mūsų įmone susisiekti galite bet kuriuo Jums patogiu metu, gauti tikslią informaciją apie siuntos pervežimą. Siunta paimama iš Jūsų nurodytos vietos ir pristatoma tiksliu adresu tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje. Jums nereikia gaišti laiko ar vargintis planuojant kelionę, siuntinys saugiai pasieks adresatą su mūsų kurjeriu.

Kokios tikslios siuntinių gabenimo kryptys?

Siuntiniai pristatomi ir pasiimami visoje Anglijoje, bet kuriame šaliesmieste, taip pat ir Lietuvoje juos pasiimti ir pristatyti galime betkurioje vietoje. Viskas ko reikia – susisiekti su mumis ir susitarti kada ir iš kur siuntinys bus paimtas Lietuvoje bei kada bus pristatytas įnurodytą miestą Anglijoje, lygiai taip pat, iš Anglijos į Lietuvą. Bendradarbiauti su mūsų komanda – visada patogu ir paprasta.

Jei siuntiniai į Angliją yra su neleistinu turiniu?

Užsisakę mūsų paslaugas ir perdavę siuntinį gabenti mums, Jūs sutinkate su mūsų įmonės pervežimo taisyklėmis, tai reiškia, jog įsipareigojate įsiuntinių turinį neįtraukti draudžiamų daiktų. Jei vis dėlto nutiktų taip,kad šio įsipareigojimo nepaisytumėte, kurjeris turi teisę krovinionepriimti, o pastarajam nepastebėjus už neleistinus per sieną gabenti daiktus atsako siuntėjas.