zebras.lt

Verta žinoti gabenant siuntinus

 • Siuntų gabenimas į Angliją – kiek kainuoja šie pasiūlymai, paslauga yra saugi?

  Siuntų gabenimo paslaugos, tiesą sakant, pastaruoju metu tampa vis patrauklesnės, žvelgiant iš vartotojų pusės, o be viso to ir iš pasiūlos pusės, kompanijų skaičius nuolatos auga ir pastarojo, panašu, sustabdyti nebepavyks. Kad ir kaip ten bebūtų, iš esmės, tokie padariniai yra ganėtinai nesunkiai paaiškinami – vien tai, kad šalyje pastebimi milžiniški emigracijos mąstai, diktuoja tam tikras sąlygas. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti ir to, kad dėl nuolatinio keliavimo, dėl laisvo bendravimo, siuntų gabenimas į Angliją, ar kitas valstybes, taip pat yra propaguojamas. 

  Skaityti plačiau

 • Siuntų gabenimas Lietuva – Anglija: ar žinote, jog transportuoti automobiliu yra pigiau?

  Viena iš didžiausių problemų, su kuria susiduria šiuolaikinė Lietuvos visuomenė, yra neįtikėtinai didelė emigracija, kurios mastai yra sunkiai suvokiami. Norime pabrėžti tai, kad per pastaruosius penkiolika metų, daugiau nei 10 procentų visų Lietuvos gyventojų emigravo į užsienio valstybes – net ir mažiausiai besidominčiam žmogui, tokie faktai yra stebinantys bei keliantys milžinišką nusivilimą. Vis dėlto, reikėtų suprasti tai, kad taip piliečiai elgiasi ne dėl pykčio šaliai, o dėl noro susikurti individualiai geresnius gyvenimus, tad žmones privalu suprasti. 

  Skaityti plačiau

 • Paslauga krovinių gabenimas – racionalus jūsų bendrovės pasirinkimas!

  Kai kuriems asmenims gal ir galėtų pasirodyti keista, tačiau šiuolaikinėje visuomenėje ganėtinai dažnai pastebime, kai kompanijos ne tik, kad siūlo tam tikras paslaugas, ar tai pasiūlymus, tačiau dažnai veikia ir kaip tarpininkaujančios įmonės, o be viso to ir kaip pirkėjos. Turime omenyje tai, jog kai kurios bendrovėms, tarkime, prireikia logistinių sprendimų, tačiau nei individualios įrangos, nei reikiamų priemonių pastarosios neturi – kaip ir tikriausiai aišku, pirkti vos dėl kelių kartų tam tikrus prietaisus, o be viso to ir mokėti didelę kainą, tikrai neverta, todėl dažnai bendrovės bendradarbiauja su kitomis, jog galėtų pasiekti racionalų sprendimą. 

  Skaityti plačiau

 • Lengvai pažeidžiamų siuntų gabenimas – ar tiesa, kad privačios kompanijos kuo puikiausiai pasirūpins jūsų siunčiamų daiktų saugumu?

  Šiuolaikinė šalies rinka, kai kuriems asmenims, galėtų pasirodyti, kaip neįtikėtinai siaura, ne itin universali ir jokiu būdu naudinga mūsų krašto piliečiams. Vis dėlto, mes manome priešingai, pabrėždami tai, jog ne vien tik, kad pastaruoju metu padaugėjo kompanijų, kurios mielai teikia įvairiausias paslaugas mūsų šalies žmonėms, tačiau turime omenyje ir tai, kad pastarosios pasiūlos kiekis ir kokybės atžvilgiu pagerėjo – norime pabrėžti, kad kompanijos ne tik uoliau vykdo užsakymus, tačiau ir pastebimai kokybiškiau, pabrėžiant ir įvairiausių garantijų suteikimą. 

  Skaityti plačiau

 • Krovinių vežimas – siuntų gabenimas iš Lietuvos į Angliją gali būti pigus!

  Tikriausiai, kad niekas nė nebūtų pagalvojęs, dar prieš gerą dešimtį metų, jog šiais laikais daugiau, nei 10 procentų Lietuvos gyventojų bus emigravę – tai yra stebinantys skaičiai, kurie galėtų nuvilti, net ir pačius didžiausius optimistus, kurie apie pastaruosius padarinius niekuomet nebūtų pamąstę. Vis dėlto, būtų galima pasakyti, jog esą, kaip esą ir nieko nepakeisi – privalu suprasti mūsų tautiečius, kurie išvyko vien tam, kad sau ir savo šeimai sukurtų kuo įmanoma geresnes gyvenimo sąlygas. 

  Skaityti plačiau

 • Krovinių gabenimas į Angliją – kaip viskas veikia?

  Sakyti, kad Londonas yra viena iš dažniausiai keliaujamų, o tuo pačiu ir apsistojamų, emigrantų krypčių – neįtikėtinai lengva, suvokiant tai, kad nepaprastai didelė auditorija piliečių renkasi būtent Didžiąją Britaniją, o be viso to ir šalies sostinę, suvokiant aukščiausią pragyvenimo lygį, o tuo pačiu ir potencialius atlyginimus. Įdomiausia yra tai, jog tokie procesai, laikui bėgant, sukūrė pakankamai nemažai padarinių, kurie ne vien tik galėtų būti traktuojami, kaip tam tikri rodikliai, tačiau be viso to dėl esamos situacijos padaugėjo ir paslaugų. 

  Skaityti plačiau

 • Krovinių gabenimas į Angliją – kokie veiksniai daro didžiausią įtaką paslaugos kainai?

  Šiuolaikinėje rinkoje yra apstu įvairiausių paslaugų, bei pasiūlymų, kurie ne vien tik yra susieti savotiškai vieni su kitais, tačiau be viso to ir neįtikėtinai skiriasi pagal tuziną ypatybių. Turime omenyje tai, kad tokie pasiūlymai, kaip pavyzdžiui krovinių gabenimas, iš esmės galėtų būti siejamas ir su kitomis logistikos paslaugomis, tačiau esą bruožų, kaip pavyzdžiui kryptis, kompanijos dydis, siunčiamų prekių apimtys, pagal kuriuos skiriasi ne vien tik klientų ratas, tačiau taip pat ir įkainiai, paslaugos tiekimo laikotarpis, garantijos bei kiti veiksniai. 

  Skaityti plačiau

 • Patikėkite, krovinių vežimas į Angliją gali kainuoti pigiai, o ir trukti ganėtinai trumpai!

  Kaip rinkoje dalyvaujantys vartotojai, galėtume pastebėti tendencijas, jog šiuolaikinėje visuomenėje vis dažniau akcentuojami tam tikri rodikliai, pagal kuriuos žmonės yra linkę rinktis tam tikrus pasiūlymus, ar tai naudotis tam tikromis paslaugomis. Norime akcentuoti tai, jog jeigu iki šiol piliečiai rinkdavosi vien tik kokybę, ar tai vien tik kainą, nuo šiol vis dažniau pasirenkamas šių dviejų veiksnių optimalus santykis – kitaip sakant, žmonės vis dažniau atsižvelgia į optimaliausią kainos ir kokybės rodiklį, kuris leidžia pasiekti didžiausią naudą vartotojui.

  Skaityti plačiau