zebras.lt

Krovinių gabenimas į Angliją – kokie veiksniai daro didžiausią įtaką paslaugos kainai?

 • Šiuolaikinėje rinkoje yra apstu įvairiausių paslaugų, bei pasiūlymų, kurie ne vien tik yra susieti savotiškai vieni su kitais, tačiau be viso to ir neįtikėtinai skiriasi pagal tuziną ypatybių. Turime omenyje tai, kad tokie pasiūlymai, kaip pavyzdžiui krovinių gabenimas, iš esmės galėtų būti siejamas ir su kitomis logistikos paslaugomis, tačiau esą bruožų, kaip pavyzdžiui kryptis, kompanijos dydis, siunčiamų prekių apimtys, pagal kuriuos skiriasi ne vien tik klientų ratas, tačiau taip pat ir įkainiai, paslaugos tiekimo laikotarpis, garantijos bei kiti veiksniai. 

  Tiesą sakant, yra neįtikėtinai įdomu, kaip elementarus pasiūlymas galėtų taip keistis pagal dešimtis įvairiausių aspektų – krovinių gabenimas į Angliją galėtų turėti vienus įkainius, į Vilnių – kitus, priklausomai nuo taško, iš kurio reikia priimti ir kur reikia persiųsti – tačiau, kaip pastebime, ir vėl čia dominuoja tam tikri niuansai. Tiesą sakant, krovinių gabenimo paslaugas visai ne be reikalo šiandienos turinyje pateikėme, visai ne be priežasties panorome pasidalinti su išsamomis mintimis su savo skaitytojais – būtent šiandieną norėtume paanalizuoti, kokie veiksniai daro didžiausią įtaką paslaugos įkainiams – manome, kad pagal tai ne vien tik piliečiai galės orientuotis, kaip pasinaudoti pigiu pasiūlymu, tačiau be viso to ir išsiaiškinti, kaip gi reikėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

  Būtų galima pradėti analizuoti paslaugą nuo pirmojo veiksnio – vieta. Šiuo atveju, kaip ir tikriausiai matote straipsnio pavadinime, pasirinkome paslaugą krovinių gabenimas į Angliją. Iš esmės, tokiu atveju, jeigu kompanija vien tik užsiima šios krypties daiktų gabenimu, tikriausiai, jog klientams pateiks įkainius, kurie esą fiksuoti. Realiai žiūrint, prisidėti galėtų nebent tik tai, jeigu bendrovei reikėtų važiuoti pakankamai ilgai iki vietos, kol pasiimtų siuntą – visi kiti transporto klausimai, nuo kurių galėtų priklausyti kaina, kaip ir neturėtų būti akcentuojami.

  Reikėtų prisiminti ir tai, kad kainoms itin didelę svarbą sudaro krovinio dydis, taip pat ir fizinės jo savybės. Siekiame akcentuoti, kad jeigu daiktas yra neįtikėtinai masyvus ir sunkus, tikėtina, kad kainos šiek tiek pakils. Be viso to, jeigu daiktas galėtų būti itin lengvai pažeidžiamas, reikėtų pastebėti tai, kad įkainiai taip pat turėtų kilti, mat kompanijos vairuotojas ne tik, kad privalės vairuoti atsargiau, tačiau galimai reikės ir papildomų priemonių, jog būtų galima sėkmingai ir saugiai įkurdinti priemonę. 

  Norėtume pabrėžti dar ir tai, jog paslaugai krovinių gabenimas galimai įtakos gali turėti ir siuntos skubumas – kai kuriais atvejais, ypač, jeigu yra itin svarbu, yra stabdoma transporto priemonė, jeigu nėra išvykusi dar iš Lietuvos ribų, ir reikalinga siunta privežama. Akivaizdu, jog dėl papildomų rūpesčių, dėl papildomų sąnaudų ir laiko kaštų, kaina galėtų gerokai pakilti. 

  Be jokių abejonių, krovinių gabenimas kiekvienoje kompanijoje yra skirtingas, todėl nereikėtų nustebti, jog vienoje, ar kitoje, bendrovėje įkainiai skirsis ir dešimčia ir dvidešimt eurų – tai yra visai natūralu. Kad ir kaip ten bebūtų, visi veiksniai, rodikliai, kuriuos pateikėme aukščiau, kaip ir turėtų labiausiai dominuoti įkainių aspektų, kadangi visos kitos savybės, kurios kaip ir galėtų kisti, tačiau ne itin daug prisidėtų prie galutinio rezultato. 

  Nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos darbas jums padėjo kiek racionaliau pažvelgti į šią paslaugą, jog prisidėjome prie jūsų individualių žinių puoselėjimo ir gebėjimo įgyti papildomos informacijos. Tai buvo pagrindinis mūsų šiandienos darbo siekis.